Witam Państwa
Nazywam się Piotr Leśnikowski. Od 15 lat zajmuję się stolarka otworową. Najpierw, jako młody inżynier, pracowałem na produkcji okien drewnianych w STOLARCE WOŁOMIN. Następnie byłem szefem produkcji w zakładzie produkcyjnym okien PCV Vitroplast na warszawskim Wilanowie, a ostatnie 8 lat związałem się z firma Oknoplast Kraków i prowadzę biuro handlowe oferując klientom OKNA Z KRAKOWA.Oferta
Okna PVC - Zobaczysz różnicę

Okna są ważnym elementem naszej codzienności. Przez nie do domu wkracza piękno otaczającego nas świata, inspirujące światło i pozytywna energia. Jednak nie wszystkie okna są takie same. Do tych wszystkich, którzy poszukują nieograniczonych rozwiązań w aranżacji przestrzeni, skierowana jest oferta Okien z Krakowa. Cechuje je wyjątkowa innowacyjność rozwiązań, estetyka, a także najwyższa jakość. Wszystkie okna powstają z dbałością o piękno i każdy detal, dopracowanych pod względem technologii, tworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach Klienta.

Standardem w OKNOPLAST-Kraków jest jakość. Okna z Krakowa zawdzięczają ją produkcji w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Na bazie komponentów dostarczanych przez światowych liderów w tej dziedzinie powstają tu okna, o których niezawodnym funkcjonowaniu przekonało się już ponad 750 tysięcy Klientów firmy.

Okna to wybór na wiele lat. Dlatego tak ważna jest ich bezawaryjność i długowieczność, ale również piękno. Niecodzienna stylistyka wyrobów OKNOPLAST-Kraków sprawia, że doskonale komponują się one w każdym rodzaju budownictwa, stając się nieodzownym elementem aranżacji. Niepowtarzalna estetyka czyni je prawdziwą ozdobą domu, podkreślającą indywidualny charakter każdego wnętrza.

Najwyższa jakość produktów, bogata oferta profili PVC oraz szeroka paleta dostępnych dodatków okiennych i fachowe doradztwo - wszystko to sprawia, że każdego dnia, podczas codziennego użytkowania Okien z Krakowa zobaczysz różnicę...


Profil PLATINIUM

Profil ORION Plus

Profil AWANS

Profil KONCEPT

Profil THERMIC 90

Profil RUBIN PLUS

PROTECT PLUS